Shikoni fotografitë e super helikopterin e Marinës Amerikane i cili kushton 122 milion dollarë

Ky është helikopteri i Marinës Amerikane i cili kushton 122 milion dollarë dhe është i aftë të transportojë 13.5 ton, ai po ashtu mund të transportojë një Humve dhe disa ushtarë. Pritet që të shihet ne fluturim para vitit 2019.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.