Motra bisedonte me një mashkull, vëllai i nervozuar sulmon të riun!

Mbrëmë rreth orën 19:00 të rinjtë nga shkolla e mesme teksa kanë pritur furgonin për në shtëpi, motra e personit V.M nga Pallçishti i Epërm ka qenë e shoqëruar me të riun nga fshati Çellopek S.Sh, shkruan Pa Censurë.

I nervozuar V.M se pse motra e tij ka qenë shoqëruar nga një mashkull, ka vrapur dhe ka sulmuar brutalisht të riun S.Sh.

Rasti është paraqitur në polici, ku rasti ndiqet për procedura të mëtejshme.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.