A do të shkojë Gruevski sot në Shutkë

Sot është dita kur ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të duhet të paraqitet në burgun e Shutkës dhe të vuaj denimin e caktuar me dy vjet burg.

Ai u dënua me vendim të plotfuqishëm gjatë kohës që ishte kryeministër për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe blerjen e Mercedesit luksoz me vlerë prej më shumë se gjysmë milioni euro.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.