Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur në rrugën Strugë-Ohër!

Nga aksident i rëndë me pasoja fatale ka ndodhur rreth orës 19:00, në rrugên Strugë-Ohër në afërsi të Podmollit.

Një i ri nga fshati Mesheishtë, ka humbur jetës.

Ku sipas informacioneve të para makina makinë me targa të Kërçovës, ka përplasur për toke të riun me motociklet.

Ekipet e policisë dhe autoambulanca janë në vendngjarje.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.