Komisioni voton “pro” marrjes së mandatit të Gruevskit

Komisioni për rregullore, mandat dhe imunitete votoi për marrjen e mandatit të Nikolla Gruevskit. Shumica e deputetëve në sallën e komisionit votuan për marrjen e mandatit, njofton Koha.mk.

Pesë deputetë nga gjithësej nëntë votuan “pro” marrjes së mandatit të ish kryeministrit Nikolla Gruevski. Tani procedura kalon në seancë plenare.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.