Goditet nga makina, ndërron jetë çiklisti 70 vjeçar

Një 70-vjeçar ka humbur jetën pasi është goditur me makinë derisa po lëvizte me biçikletë në rrugën rajonale Kumanovë-Shën Nikollë.

Policia njoftoi se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 17:40 kur makina e tipit “Opel Corsa” me targa të Kumanovës e drejtuar nga D.A (47) nga Kumanova, ka goditur çiklistin T.S (70) nga fshati Stanjevsci i Shën Nikollës. Personi ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.