Fotolajm/ Edi Rama, pse më hoqe nga puna… (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka sulmuar pasardhësin e tij Edi Rama, përmes një fotolajmi aspak të këndshëm.

Ish-lideri demokrat ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut foton e një artisti që ka një mesazh për Ramën, ku shkruhet; “Edi Rama të ardhsha për pjeksin pse më hoqe nga puna”.

“Një mesazh për Kallam Deshtakun nga artisti!
Ja si e falenderon artisti Kallam Deshtakun, drogaxhiun ordiner te semure psiqik: “Deri tek të pamundurit e shpreh hakmarrjen pushti anti njerëzor’ e anti shqiptar Edvin Kristaq Litari, ju përshëndes, me respekt”,– shkruan Berisha.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.