Aksident i rëndë në afërsi të Ohrit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pas orë 19:00 në rrugën magjistrale Ohër-Kërçovë në afërsi të fshatit Podmonje.

Komunikacioni është në ndërprerje, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet nga Njësia e ndihmë së shpejtë dhe policisë.

Sipas informacioneve të para në aksident ka edhe viktima.

Gjatë ditë së nesërme do ketë më shumë informacione nga MPB.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.