Tetovarin e rreh gruaja, ankohet në polici (DETAJET)

Dje në ora 23:00 Zh.K. ka lajmëruar në SPB – Tetovë se ka qenë i keqtrajtuar fizikisht nga ish bashkëshortja e tij M.M nga Tetova, me të cilën muaj më parë ishte ndarë, shkruan Pa Censurë.

Sipasp të dhunuarit ZH.K, ish bashkëshortja ka ardhë në shtëpinë e tij që të merr gjërat që i përkisnin bashkë me djalin e saj të vogël, ku ky ka qenë edhe shkaku i fillimit të sherrit ku ka pasuar me goditje nga M.M e cila i ka shkakëtuar plagë.

SPB- Tetovë po merr masa për zbardhjen e rastit/Pa Censurë

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.