Skandal: Plaçkitet një person i verbër në spitalin e Tetovës

Më 06.11.2018, personi R.H. (i verbër) ka shkuar për kontroll në Klinikën e Tetovës, reparti i syve. Gjatë ecjes nëpër shkallë, i ka ndihmuar një person N.N. Personi N.N. duke e shfrytëzuar gjendjen shëndetësore të R.H. nga xhepi i tij ka marrë kuletën që brenda kishte kartela bankare, letërnjoftim dhe dokumente tjera, shkruan Pacensure.

Personi R.H. rastin e ka paraqitur në policinë e Tetovës, dhe po punohet për masat sanksionuese ndaj të dyshuarit./Pacensure

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.