FOTO-LAJM: Largimi nga ‘Portokallia’ dhe Rolex-i i Ermal Mamaqit

Prezantuesi Ermal Mamaqi ishte i ftuari i radhës në Forumet e Universitetit Europian të Tiranës, ku foli për shumë gjëra përpara të pranishmëve.

Nga një humorist dhe këngëtar, tashmë Mamaqi është një biznesmen dhe prezantues i suksesshëm. Teksa fliste, studentëve u ka rënë në sy ora Rolex, të cilën ndoshta nuk do e blinte po të mos ishte për faktin se siç tregoi ai para studentëve, doli nga zona e rehatisë dhe guxoi të bënte biznes.

“Unë jam larguar nga Portokallia kur Portokallia ishte në kulmin e suksesit dhe grupi që ishim unë, Genti dhe Juli ishim në kulmin e suksesit. Ky ishte ai momenti kur unë bëra hapin e madh në jetë”.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.