Aksion i madh policor në Çair (Foto)

Aksion i madh policor po zhvillohet në Çair, siç mëson Alsat policia i ka zbrazur rrugët e Çairit nga makinat që ndodheshin të parkuara nëpër rrugë dhe po pengonin që të zhvillohet trafiku i rregullt.

Alsat mëson se policia ka pastruar të gjitha rrugët nga makinat e parkuara gabimisht dhe të njejtat po gjobiten për çdo pa rregullësi.

Siç mund ta shihni në fotografitë ekskluzive rrugët e Çairit janë nga të dyja anët të zbrazura nga makinat që pengonin të zhvillohet trafiku nëpër këtë zonë.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.