fbpx

19 vjeçari Onur Sadiku është njëri nga viktimat e aksidentit

Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte nga Shkupi për në Tetovë.

Për momentin dihet se Onur Sadiku de Rametulla Abdurahimi janë viktimat të cilët i kanë identifikuar të afërmit e tyre.

Ngushllime Familjes Sadiku dhe Abdurahmi.

Të Allahut jemi tek ai do të kthehemi.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.