Rasti i zhdukjes së Vanjës-Po bëhet eksperiza e veturës së konfiskuar,...

Pas arrestimit të djeshëm të pesë personave që kanë të bëjnë me zhdukjen e adoleshentes Vanja Gjorçevska nga qendra e Shkupit, po punohet intensivisht....

Vëllai i Liridonës: Fëmijët e saj nuk e dinë që iu...

Leonard Ademaj, vëllai i të ndjerës Liridona, ka thënë se aktualisht fëmijët i kanë në kujdes dy gjyshërit, prindërit e Naim Murselit, dhe se...

Vëllau i Liridona Ademajt: Liridona ka qenë grua e fortë dhe...

Vëllau i të ndjerës Liridona Ademja ka bërë një postim në facebook ku shkruan: Përshëndetje, unë jam Leonard Ademaj, jam vëllau i Liridona Ademaj e cila...

Mamin e harruam në veturë”- Flet vëllai i Liridona Ademajt, tregon...

Qetësi absolute në fshatin Rracaj të Gjakovës. Rrugë të boshatisura e lëvizje zero.Heshtjen e thyen vetëm zhurma e erës që fryn. Vrasja e Liridona Ademajt...

Pas Besimit u sëmur avokati i Etemit, u shty për të...

Për herë të dytë u shty seanca gjyqësore e cila ishte caktuar për fjalët e fundit në lidhje me rastin e zjarrit në spitalin...

Editorial

Hulumtime

Kristi drejt eliminimit, i thotë Oltës “ik o kurνë” + video

Video më poshtë po bën namin në rrjet duke shkaktuar komente dhe thirrje produksionit të BBV. Aty dëgjohet Kejsi që po flet me Oltën...

Dyshohet se gruaja te Gjinekologjia u vra me dy plumba në...

I dyshuari për vrasjen e ndodhur para Klinikës së Gjinekologjisë dyshohet se është ish-burri i viktimës. Siç mëson Klankosova.tv, viktima është qëlluar me dy plumba...

Më të rejat

Detaje të reja nga vendimi i Gjykatës: Naimi e kishte pajisur...

Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj Naim Murselit dhe dy të dyshuarve...

Dua Lipa ndahet nga i dashuri i saj

[tdc_zone]

[/tdc_zone]