Restorant Crystal Palace Delfin organizim madhështor për 8 “Mars”

Restorant Crystal Palace Delfin organizim madhështor për 8 “Mars” me zërin e mrekullueshëm të Edona Llalloshit dhe bendit të saj! Është një organizim atraktiv...

“Televizioni i Kurtit”, aktivisti futet në studio të RTK’së gjatë transmetimit...

Njoftimi i Dardan Molliqajt: Radio Televizioni i Kurtit Lajmet e televizionit publik tash e tutje janë lajmet e partisë. Redaksia tash është Qeveria. Policia nuk është...

Lëvizja Besa: Raporti i “Transparency International” nxjerr në shesh paaftësinë e...

Pas publikimit të raportit mbi indeksin e korrupsionit, kanë reaguar nga partia opozitare Lëvizja Besa. Nga atje thonë se raporti i “Transperency International”, mbi...

Buzhala: “Pas koficientit të pagave njerëzit më as shpresë nuk kanë”

Berat Buzhala: Mesuesit i rritet paga rreth 50 euro, me koeficientin e ri. Pak a shume edhe policit dhe punetoreve te tjere publik. Cmimet ne...

Bejta: Ali Ahmetin s’e pret asnjë qytetarë në terren! (VIDEO)

Ish kryetari i komunës së Gostivarit dhe tani anëtarë i “Grupit të Zjarrit”, Nevzat Bejta ka hedhur kritika të ashpëra për bashkëpartiakët e tij...

Editorial

Hulumtime

Dyshohet se gruaja te Gjinekologjia u vra me dy plumba në...

I dyshuari për vrasjen e ndodhur para Klinikës së Gjinekologjisë dyshohet se është ish-burri i viktimës. Siç mëson Klankosova.tv, viktima është qëlluar me dy plumba...

A mund të merren ibuprofeni dhe paracetamoli njëherësh dhe ku është...

Jeni zgjuar me dhembje koke apo me ethe? Me siguri keni marrë më shpesh ilaçin që e keni pasur në shtëpi kundër dhembjeve, paracetamolin...Më të rejat

Nuk ka liri për Andrew Tate dhe vëllain e tij

Gjykata e Apelit në Rumani ka lënë në fuqi masën e dhënë muajin e kaluar për të zgjatur paraburgimin e Andrew Tate. Kjo do...

[tdc_zone]

[/tdc_zone]